Vážení rodiče, v příloze naleznete materiál k distanční výuce našich předškoláků. I v mateřské škole v případě povinného předškolního vzdělávání, jsme povinni distančně (dálkově) děti vzdělávat, a to v případě, kdy v mateřské škole chybí více než 1/2 všech předškoláků. Tato situace zatím sice nenastala, nicméně pomalu přibývá dětí, které zůstávají z preventivních důvodů doma…

V dokumentu níže naleznete soubor k vytisknutí.

Tyto „úkoly“ jsou dobrovolné, a rozhodně nebudeme vymáhat jejich plnění. Chápeme, že když máte doma školáka, je už i tak distanční výuka dost složitá….navíc ještě třeba sladit s „home office“  nebo péčí o mladšího sourozence. Na druhou stranu ale považujeme předškolní vzdělávání v posledním roce v MŠ za neméně důležité. Necháme tedy na Vašem uvážení, zda a případně kolik „úkolů“ děti splní. Budeme rády, pokud nám pošlete emailem zpětnou vazbu (fotku, vypracovaný úkol,…). Bude také fajn, pokud si přinesete vypracované pracovní listy zpět do MŠ, založíme je dětem do portfolií. Zadané úkoly můžou samozřejmě vypracovávat i děti mladší, pokud zvládnou 🙂

Dané materiály si můžete také vyzvednout v tištěné podobě v mateřské škole (jen mi prosím dopředu dejte vědět, ať víme – kolik toho vytisknout).

Věříme, že se situace snad brzy uklidní a společně se budeme opět vídat osobně v mateřské škole.

Přeji všem hezký den a především mnoho zdraví.

Příloha č. 19 – Píseň „Vyletěl si pyšný drak“