Mgr. Simona Kratochvílová – ředitelka

Jsem veselý, optimisticky naladěný člověk, který nezkazí žádnou legraci. Snažím se svým pozitivním přístupem přispívat k tomu, aby atmosféra ve školce byla vlídná, klidná a vstřícná. Věřím, že pro děti ve třídě jsem dobrým „parťákem“. Osobou, které věří a s důvěrou se na ni obrací. Netrpělivost je vlastnost, se kterou celoživotně trochu bojuji, ale děti ve školce mě naučily, že všechno nejde hned. Mám ráda sport všeho druhu. Běh, kolo, plavání, lyže, brusle ale také různé míčové hry, kde ráda aktivně zapojím i děti na školní zahradě.

Bc. Lubomíra Svobodová – učitelka

Jsem akční, tvůrčí osoba, která se nebojí se nových výzev. A jelikož nemám ráda denní rutinu, vybrala jsem si práci s dětmi pro její rozmanitost. Sport, cestování a nakupování mě nabíjí novou energií. Knihy a přátelé mi zase dokáží zpříjemnit den. Jsem také zodpovědná, empatická, ale i prchlivá, a proto se snažím řídit heslem:

„Trpělivost růže přináší.“

Tereza Stachovičová – asistentka pedagoga

Děti mi přináší radost a já jsem vděčná za chvíle, kdy se jim mohu věnovat a přijímat pracovní výzvy jako asistentka pedagoga. Má práce mě velmi baví a proto se snažím předat dětem to nejlepší ze mě, to, jaká jsem.

Martina Loukotová – učitelka

Působím jako paní učitelka ve třídě Soviček. Mám ráda hudbu a divadlo, ve školce si zažiji mnoho rolí a úsměv na dětských tvářích je mým hnacím motorem do další práce. Jsem cílevědomá, zodpovědná, upovídaná a vymýšlím možné i nemožné 😁. Ráda trávím čas se svou rodinou.

Kristýna Jandásková – učitelka

Působím ve třídě Motýlků jako třídní učitelka. Ve volné chvíli čtu odbornou literaturu, věnuji se studiu znakové řeči. Cvičím jógu a hraji squash. Svoji práci s dětmi miluji, přeji si, ať chodí do školky veselé, s úsměvem a na čas strávený s námi, ať rády vzpomínají.

Mgr. Dagmar Šímová – asistentka pedagoga

Působím jako asistentka pedagoga ve třídě Motýlků. Věnuji se specifickým potřebám dětí v této třídě a snažím se pomáhat ostatním. Ráda s dětmi tvořím a podporuji jejich náměty. Trpělivosti mám „plný kbelík“, a jen málokdy přeteče 😊 Jezdím ráda na kole, chodím do přírody, kde fotím hlavně rostlinky. V zimě dávám přednost józe a saunování, v létě plavání. Zajímám se o kulturní dění v našem regionu.

Mgr. Jana Hošková – učitelka

Působím jako „překrývací“ paní učitelka ve třídě Motýlků, takže převážně chodím s dětmi na dopoledne ven. Jsem výtvarnice a mám ráda tvoření všeho druhu. Mým velkým koníčkem je také moje zahrada. Mám blízko k přírodě a proto se snažím i dětem předávat lásku k ní.

Hana Čavarová – učitelka

Na vše se snažím dívat optimistickým pohledem. Jsem komunikativní, vstřícná a kreativní. Vždy se snažím najít nejlepší řešení pro všechny strany. Dobrá nálada a smích mě dobíjí.

Marcela Kabátová – chůva

K dětem jsem měla vždy velmi blízko, proto jsem se rozhodla pracovat jako chůva. Být  citlivou oporou a mít blízko k dětem, které si zvykají na školku, dopřát jim bezpečnou náruč a jemné vedení, je mým posláním.

Michaela Tůmová – učitelka

Práci s dětmi se věnuji celý svůj život. Díky lásce, které se mi od dětí dostává, je má práce stále mým koníčkem, maximálně mě naplňuje a miluji ji. A já dětem za to nabízím laskavou náruč a pochopení.